Dołącz na zajęcia ART już dziś

i rozwijaj swoją twórczą moc

Zajęcia ART skupiają się wokół procesu twórczego dziecka bazując na naturalnej chęci tworzenia prac plastycznych, kreatywności oraz rozwijania swoich zdolności manualnych.
 
Eksperymentując z materiałami, uczniowie poznają różne techniki plastyczne: malarstwo akwarelowe, monotypię, kolaż, linoryt, malarstwo akrylowe, rysunek sepią, węglem, ołówkami, malarstwo plakatowe, pastele olejne i suche.
 
Tematyka prac jest bardzo różnorodna, podążająca za potrzebami i wyobraźnią dziecka. Podczas zajęć uczestnicy poznają twórczość ciekawych artystów, którą wykorzystują również jako inspirację do prac plastycznych.
 
Zajęcia artystyczne są okazją do wyrażenia ekspresji twórczej dziecka, uwolnienia stresu, wzmocnienia poczucia wartości, ćwiczenia koncentracji i siły sprawczej. Jest to czas na zabawę ze sztuką! 
 

Prowadząca:

Iwona Lenik 

 pedagog twórczości, malarka, artystka interdyscyplinarna, trenerka Sensosplastyki© 1st. Absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego – Edukacja Artystyczna. Dyplom zrealizowała w Pracowni Malarstwa Sztalugowego. Ukończyła studia podyplomowe z Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą szkolną ucząc plastyki, historii sztuki i prowadząc warsztaty artystyczne. Pani Iwona ma na swoim koncie pokaźny dorobek artystyczny, brała udział w kilkudziesięciu wystawach. Obrazy artystki znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą. 

Oferta:

Dzięki kameralnym grupom i przyjaznej atmosferze, każdy uczestnik ma zapewnione indywidualne podejście do swojej twórczości i profesjonalną opiekę.
 
Zajęcia odbywają się:
środa godz. 17.00-18.00
piątek godz. 17.00-18.00
 
Koszt miesięczny zajęć – raz w tygodniu – 350 zł
Koszt miesięczny zajęć – dwa razy w tygodniu – 480 zł
*cena nie zawiera artykułów plastycznych 

Jak zapisać się na zajęcia?

Napisz do nas maila na adres: art@h2h.edu.pl