z życia szkoły ...

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Pragniemy pogratulować tytułu LAUREATA w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego uzyskanego przez  uczennicę klasy VII. To ogromne osiągniecie otwierające drzwi do każdej szkoły ponadpodstawowej.
 
Wysiłek i intensywna praca Uczennicy zaowocowały! 
 
Cieszymy się, iż przy wsparciu naszej szkoły, pani Renaty Berryman – anglisty, metodyka, uczniowie tak pięknie się rozwijają. 
 
Przykład Uczennicy dowodzi, iż niemożliwe staje się możliwe. Jakaż to motywacja do pracy dla innych. 
 
GRATULACJE DLA OBU PAŃ!

Radość z bycia razem

w naszej szkole najważniejszy jest CZŁOWIEK. Edukacja oparta na współpracy, relacji, zaufaniu.  Wierzymy, że prawdziwy i trwały sukces dający satysfakcję i trwałe efekty, odnosi się za sprawą pracy zespołowej. Każda trudność to nie problem, lecz wyzwanie do przezwyciężenia. 

Świętowanie sukcesu podczas Gali w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawe

Zaszczyt uczestniczenia w Gali organizowanej przez Cambridge Exam Centre Lang Ltc „We are the Champions” w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie.

Mobilność do Sztokholmu

bliska nam jest współpraca międzynarodowa i kontakt z uczniami szkół partnerskich z różnych stron świata. W ramach 6-dniowego wyjazdu do szkoły partnerskiej, w pełni sfinansowanego ze środków europejskich, FRSE, razem rozwijaliśmy swoje kluczowe kompetencje.

Wizyta Pani Prezydentowej

Małżonka Prezydenta Agata Kornhauser-Duda odwiedziła warsztaty dla ukraińskich dzieci prowadzone w naszej szkole. 
W imieniu społeczności Human to Human dziękujemy za to ważne spotkanie

Cambridge Exams

 Our school is an official examination preparation centre for Cambridge English Exams

Opieka medyczna

nasz ciała i serca są codziennie zaopiekowane od godziny 7:30 przez czułe ręce pani dr Małgorzaty Ito, lek. pediatry
 

Mediacje rówieśnicze

uczestniczymy w warsztatach z komunikacji bez przemocy, gdyż NVC jest kluczem do porozumienia i budowy dobrej relacji wśród nas
 

Angażowanie zmysłów

dla pełniejszego poznania i przyswajania poznawanych treści 

Włączamy się w Ogólnopolskie Akcje

jak ta Ogólnopolska Akcja Żonkil, gdyż bliskie nam są uniwersalne wartości  

ART FESTIVAL

odkrywamy w sobie artystę, uwalniamy pokłady kreatywności i twórczości. 
 

EduScrum

pracujemy metodą projektową, zespołową, gdyż w ten sposób rozwijamy umiejętność komunikacji, współpracy, brania odpowiedzialności za zadania

#MartaOrbitowska #PaulinaOrbitowska 

ART drogą do ekspresji siebie

kiedy potrzebujemy wyrazić swoje uczucia i emocje sięgamy po pędzle

#Emocje #ART

Projekty międzynarodowe

ten ze Space Camp jest nam szczególnie bliski. Pracujemy cały rok, by pod koniec roku szkolnego móc się spotkać w Izmirze na tygodniowych Międzynarodowych Dniach Młodzieży.

Zielona Szkoła

kształtuje samodzielność, odpowiedzialność, współpracę. Wychodzimy ze strefy komfortu, podejmując się kolejnych zadań i dążąc do ich realizacji.  Dobrze móc w bezpiecznych warunkach, z nauczycielem u boku, iść do przodu.

świętujemy odzyskanie wolności, kształtując postawy i wzory patriotyczne

Nieustanny rozwój

bo jak pracować z uczniami, to trzeba być na bieżąco w edukacji, stąd nasza obecność na konferencjach, warsztatach, szkoleniach. 

Poznajemy swoje wnętrza

na zajęciach towarzyszą nam tablety, aby móc sprawdzić swoje wiadomości, bądź je poszerzyć. Uczymy się przy pomocy gier interaktywnych, aplikacji edukacyjnych. 

Piknik H2H

to doskonała okazja do spędzenia razem czasu. Jest dużo zabawy, cennych rozmów i spotkań. Do tego wata cukrowa i dmuchana zjeżdżalnia! 

Zakończenie Roku Szkolnego

każdemu uczniowi na scenie wręcza się dyplom z podziękowaniem za Jego niepowtarzalną aktywność w ciągu roku szkolnego. To szczególny czas wspólnego świętowania na plażówce. 

Talenty

jeśli uważasz, że nie jesteś uzdolniony plastycznie to dlatego, że nie byłeś w naszej szkole na zajęciach  ART. Tam wszystko się udaje i stanowi prawdziwe dzieło sztuki. 

English

We love English lessons

We speak English all the time, no matter if there is a break or a lesson. What to do when some teachers do not know Polish at all 😉 

Szkolne Sukcesy

co może cieszyć bardziej niż sukces całej społeczności szkolnej, zaangażowanej we wspólne dzieło zwieńczone wspaniałą wygraną

Współpraca

to wspólne podejmowanie decyzji, otwartość na pomysł i zdanie każdego członka zespołu, umiejętność komunikacji, wspólne przeżywanie doświadczeń tych przyjemnych, ale też tych trudnych

Jesteśmy organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Hiszpańskiego

Na sportowo

Aktywność fizyczna, sport i ruch to ważny element holistycznej edukacji 

Umiemy się bawić

każda okazja jest dobra by potańczyć i poświętować. Wspólnie się bawimy podczas balu karnawałowego, nocowanek w szkole, balu ósmoklasistów ect. 

Szkolny Spektakl

Spektakl pt. ” Dorosłe dziecko” przygotowany przez naszych uczniów i nauczycieli, dostarczył nam niepowtarzalnych przeżyć i refleksji.